Remi Sutjeske i Grblja kraj Bistrice

plavi
FK Sutjeska
  • 12.05.2018. u 16:51

U utakmici 33. kola Prve Telekom lige, fudbaleri Sutjeske su danas na svom terenu igrali neriješeno sa ekipom Grblja, a rezultat je nakon 90 minuta igre bio 1:1.

U ne baš zanimljivom meču i bez rezultatskog značaja za “plave” tim Nikole Rakojevića nije bio na nivou igara iz većeg dijela sezone, pa je upisao sedmi remi u sezoni.

U prvih 45 minuta meča nije bilo većih uzbuđenja a mreže su mirovale, pa se na odmor otišlo sa rezultatom 0:0.

Drugo poluvrijeme utakmice na  Gradskom stadionu u Nikšiću bilo je sadržajnije i zanimljivije, a viđen je i po jedan gol na obje strane. Već nakon pet minuta igre, igrač gostiju Dragan Grivić uspio je iskoristiti priliku za gol, čime je donio prednost svojoj ekipi.

Ipak, deset minuta prije kraja susreta Branislav Janković je nakon centaršuta Miloša Vučića uspio da se upiše u strijelce i tako poravna rezultat.

Novi šampion Crne Gore nakon ovog kola ima 73 boda, a u narednom, koje je na programu u srijedu 16. maja, igraće u gostima protiv ekipe Rudara.