You are here

Pioniri i omladinci SRK „Nikšić“ osvojili su druga mjesta u svojim kategorijama na Prvenstvu Crne Gore u ribolovu udicom na plovak.
28.6. 18:34
0

Miško Kosić osvojio Elbrus
Nikšićanin Miško Kosić jutros je osvojio Elbrus.
27.6. 13:00
0

Nikšić domaćin takmičenja u Street Workout-u i Calisthenics disciplinama
U organizaciji Gimnastičkog kluba "Montenegro Street Workout" i uz podršku Ministarstva sporta Crne Gore, u Nikšiću će 13. jula biti održano takmičenje u Street Workout-u i Calisthenics disciplinama (vid gimnastike).
26.6. 11:30
0

Još jedan fantastičan uspjeh postigli su takmičari „Akademika“.

25.6. 23:15
0

Crnogorski plivači su nastup na mitingu „Montenegro open 2017” u Nikšiću završili sa ukupno osam medalja.

24.6. 21:02
0

Međunarodni plivački miting počeo je u danas na nikšićkom bazenu i trajaće dva dana. Mitinig  je svečano otvorio predsjednik Skupštine opštine Nikšić Radivoje Nikčević.

24.6. 17:13
1

Najviši vrh Evrope, Elbrus na Kavkazu u Rusiji, našao se pod nogama planinara „Javorka“ koji su danas oko 13h ispisali još jednu lijepu stranicu kluba, pogotovo ako se zna da je krov Evrope osvojio uglavnom podmladak kluba.

24.6. 10:04
0

Međunarodni plivački miting Montenegro Open 2017 biće održan danas i sjutra na zatvorenom olimpijskom bazenu u Nikšiću, saopštili su organizatori takmičenja.