Potvrda od prestižnog portala “handball-planet” stigla je za crnogorskog rukometaša, našeg sugrađanina Branka Vujovića. Naime, on se našao među najtalentovanijim rukometašima svijeta.

Dvadesetjednogodišnji rukometaš Celja iz Laška je u među četiri najperspektivnija desna beka planete, a pored njega su tu još Dika Mem, Melvin Ričardson i Magnus Rod.

Da Branko bude broj 1 u svijetu, možete glasati OVDJE.

• 10:06
    16.9.2019.

U sklopu priprema za novu sezonu, rukometašice Levalee učestvovale su na još jednom međunarodnom turniru. Na 24. po redu memorijalu “Mevzeta Perlja Balja” odigranom u Goraždama, “kanarinke” su osvojile prvo mjesto, a u finalnoj utakmici savladale su ekipu domaćina, ŽRK Goražde rezultatom 33:27.

• 20:19
    6.9.2019.

Đurđina Malović (23) se vraća u reprezentaciju. Ljevoruka rukometašica 23. septembra biće na okupljanju nacionalnog tima koji će protiv Italije i Litvanije u gostima početi kvalifikacione borbe za Evropsko prvenstvo.

• 08:50
    3.9.2019.

Na Međunarodnom rukometnom turniru u Ljubuškom, koji je održan proteklog vikenda, rukometašice Levalee osvojile su prvo mjesto.

• 14:32
    13.8.2019.

Rukometašice Levalee, koje će se i u novoj sezoni takmičiti u Prvoj domaćoj ligi, startovale su sa pripremama.