Autor: onogost.me
19:19
19.10.2019.

Levalea bolja od Rudara u gostima

U utakmici 4. kola Prve lige za rukometašice ekipa Levalee savladala je u gostima Rudar rezultatom 18:19.

Domaće igračice su bolje ušle u meč i imale na poluvremenu prednost od tri gola prednosti, ali su "kanarinke" u nastavku igre uspjele da preokrenu rezultat i meč riješe u svoju korist.

Najefikasnija u  pobjedničkoj ekipi bila je Elena Tomić sa šest postignutih golova, Nataša Ćorović upisala je pet, Nada Ćorović četiri, Lucija Đukić tri, a Ivana Đurović jedan pogodak, U timu Rudara najbolja je bila Mina Novović sa devet postignutih golova.

Levalea nakon četiri kola zauzima lidersku poziciju sa maksimalnim učinkom.

loading...

• 12:05
    21.11.2019.

U derbiju rukometno šampionata Poljske ekipa Kijelcea savladala je Azoti Pulavi 34:31, a jedan od zapaženijih na parketu bio je naš sugrađanin Branko Vujović.

• 08:03
    18.11.2019.

U okviru osmog kola Prve crnogorske lige, rukometašice Levalee savladale su u Podgorici ekipu Feniksa rezultatom 18:23.

• 14:16
    13.11.2019.

U organizaciji Rukometnog saveza Crne Gore i Crnogorskog školskog sportskog saveza, a uz podršku Ministarstva sporta i mladih, danas je u OŠ "Luka Simonović" organizovana promocija mini rukometa.

• 07:43
    10.11.2019.

Rukometašice Levalee savladale su Trebjesu rezultatom 26:20 u utakmici 7. kola Prve ženske lige.