Autor: Branko Čupić
08:02
31.3.2019.

“Kanarinke“ nastavile pobjednički niz

Rukometašice Levalee savladale su na svom terenu ekipu Rudara rezultatom 19:14 i tako nastavile pobjednički niz u Prvoj crnogorskoj ligi.

Kanarinke su od samog starta imale inicijativu, pa su nakon prvih 30 minuta igre imale prednost od četiri gola (11:7).

U drugom poluvremenu došlo je do malog opuštanja kod Nikšićanki, koje su ovaj dio igre riješile u svoju korist sa jednim golom razlike.

Ubjedljivo najbolja u pobjedničkom sastavu bila je Nada Ćorović koja je postigla čak 8 golova, dok je u protivničkom timu najefikasnija bila Mina Novović sa 3 upisana gola.

Levalea trenutno zauzima lidersku poziciju na tabeli sa 22 osvojena boda, četiri više od drugoplasirane Budućnosti II.

• 15:08
    14.5.2019.

Rukometašice Levalee poražene su danas na svom terenu od ekipe Budućnosti rezultatom 16:35 u utakmici 5. kola Mini lige.

• 08:09
    14.5.2019.

Rukometašice Levalee igraće danas na svom terenu protiv Budućnosti utakmicu 5. kola Mini lige za prvaka Crne Gore.

• 14:39
    8.5.2019.

U utakmici 4. kola Mini lige, rukometašice Levalee savladale su danas u gostima ekipu Rudara sa ubjedljivih 14:25.

• 08:10
    8.5.2019.

Rukometašice Levalee danas, u utakmici 4. kola Mini lige, u gostima igraju protiv ekipe Rudara.