“Sokoli” ubjedljivim porazom na Vembliju završili kvalifikacije za EURO

72478195_967918843567027_6195051099649474560_n
  • 14.11.2019. u 21:35

Fudbaleri Crne Gore pretrpjeli su večeras ubjedljiv poraz od Engleske u gostima u posljednjoj utakmici kvalifikacija za Euro, a rezultat je nakon 90 minuta igre bio 7:0.

Nijesu imali milosti engleski fudbaleri u svom 1000. meču u istoriji pa su našu selekciju ispratili sa do vrha punom mrežom golova obezbijedivši po deseti put u istorijiučešće na smotri najboljih reprezentacija Starog kontinenta.

Mrežu “sokola” načeo je Čembrlen već u 11. minutu da bi potom zvijezda Totenhema, Hari Kejn, golovima u 19. i 24. minutu najavio u kom pravcu će se kretati večerašnji susret.

Rašvord je u 30. minutu postigao četvrti gol za “Gordi albion” da bi potom Kejn u 37. minutu pogodio za het-trik i postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

Goleada je nastavljena i u drugom poluvremenu a u 66. minutu je svoj gol pogodio Šofranac za 6:0, dok je konačan rezultat postavio Ejbraham u 84. minutu za najubjedljiviji poraz “sokola” u istoriji.