„Sokoli“ lete ka B grupi Lige nacija

0000004595_1200_800_withoutgrow
fscg
  • 17.11.2020. u 21:35

Pobjeda kad je bilo najpotrebnije, i to kakva. „Sokoli“ su sa 4:0 ispratili Kiprane iz Podgorice, pobjedom zaključili nastup u C1 grupi Lige nacija, osvojili prvo mjesto i sada su opet u višem rangu ovog takmičenja.

Savršeno su izabranici Faruka Hadžibegića odigrali prvo poluvrijeme. Jovetić, pa dva puta Boljević, tresli su mrežu gostujuće ekipe, u 14. , 25. i 30. ,minutu. Naročito lijepa akcija prilikom trećeg gola, kada je Jovetić pokazao klasu i asistencijom sa centra našao zahuktalog Boljevića u srcu šesnaesterca, koji je potom pretrčao golmana i praktično se ušetao u gol sa loptom.

U nastavku lagan tempo u kojem su našii reprezentativci kontrolisali meč, a poslije još jedne asistencije Jovetića u strijelce je stigao da se upiše i Mugoša, nakon godinu posta.

U drugom meču naše grupe Luksemburg i Azerbejdžan igrali su 0:0.

Čestitke „sokolima“, vidimo se u B diviziji Lige nacija.