Poljska prejaka za Crnu Goru

reprezentacija-odbojkasi-crna-gora-ep-roterdam-utakmica-ukrajina-rajko-strugar-gojko-cuk-marko-bojic-2-1
cev.lu
  • 17.09.2019. u 16:26

Odbojkaši Crne Gore poraženi su od Poljske sa 0:3 (10:25, 17:25, 19:25) u setovima u svom četvrtom meču na Evropskom prvenstvu.

Zvanićno njabolji tim planete opravdao je ulogu favorita protiv naših odbojkaša, koji će šansu za prolaz u naredni krug tražiti u posljednjem meču grupne faze.

Rival Crne Gore djelovao je najubjedljivije u prvom setu, dok su naši odbojkaši bili bez ideje, što je ostavljalo mnogo prostora Poljacima za igru.

Izabranici Veljka Bašića djelovali su malo bolje tokom drugog seta, ali je aktuelni šampion svijeta djelovao nezaustavljivo, pa je i ovaj dio igre lako riješio u svoju korist.

Najveći otpor Crna Gora pružila je u trećem setu, međutim Poljaci su na kraju potpuno zasluženo slavili i nastavili pobjednički niz na turniru.

Posljednji meč u grupi Crna Gora igra u četvrtak protiv reprezentacije Češke.