Autor: onogost.me
07:31
8.12.2019.

“Lavice” protiv domaćina otvaraju drugu fazu

Najbolje crnogorske rukometašice danas nastavljaju takmičenje na Svjetskom prvenstvu u Japanu, utakmicom 1. kola druge faze u kojoj će snage odmjeriti sa domaćinom turnira.

„Lavice“ su u naredni krug prenijele dva boda, pa ih očekuje veoma važan meč u borbi za plasman dalje.

Iako su Japanke u narednu rundu ušle bez bodova važe za nezgodnog rivala, koji je naše rukometašice savladao na Svjetskom prvenstvu prije dvije godine, a sada će imati i prednost domaćeg terena.

Duel između Crne Gore i Japana zakazan je za 10h.

• 15:28
    20.1.2020.

Lako, kao što se i očekivalo, "ajkule" su danas obezbijedile plasman među osam najboljih selekcija Starog kontinenta. Najbolji crnogorski vaterpolisti savladali su Tursku rezultatom 17:6 u meču osmine finala Evropskog prvenstva u Budimpešti.

• 07:45
    20.1.2020.

Najbolji crnogorski vaterpolisti danas protiv Turske igraju meč osmine finala na Evropskom prvenstvu u Budimpešti.

• 20:18
    19.1.2020.

Selektor ženske fudbalske seniorske reprezentacije Mirko Marić objavio je spisak igračica koje konkurišu za nastup u prijateljskoj utakmici sa Bosnom i Hercegovinom.

• 18:27
    18.1.2020.

Najbolji crnogorski vaterpolisti savladali su Njemačku sa ubjedljivih 10:3 u posljednjoj utakmici grupne faze na Evropskom prvenstvu u Mađarskoj.