Autor: onogost.me
08:15
7.12.2019.

Crnogorskim karatistima 13 medalja prvog dana

Karate reprezentacija Crne Gore prvi takmičarski dan Balkanskog prvenstva za kadete, juniore i mlađe seniore u Brežicama završila je sa 13 medalja - tri zlatne, dvije srebrne i osam bronzanih.

Karate reprezentacija Crne Gore prvi takmičarski dan Balkanskog prvenstva za kadete, juniore i mlađe seniore u Brežicama završila je sa 13 medalja – tri zlatne, dvije srebrne i osam bronzanih.

Zlatne medalje osvojili su mlađi senior Bojan Bošković i kadet Emre Saljiu u borbama i mlađa seniorka Mila Mraković u katama.

Srebrni su bili junior Nemanja Jovović i kadet Bojan Vulović u borbama, dok su bronzane medalje osvojili junior Rijad Mandić i mlađa seniorka Mia Roganović u katama i borbaši Anđela Ivanović, Ognjen Bjelajac i Jovan Fatić u kadetskoj, junior Andrija Fatić i mlađe seniorke Vasilisa Bujić i Ksenija Rajović.

Šampionat će biti nastavljen danas.

Izvor: CdM

• 15:28
    20.1.2020.

Lako, kao što se i očekivalo, "ajkule" su danas obezbijedile plasman među osam najboljih selekcija Starog kontinenta. Najbolji crnogorski vaterpolisti savladali su Tursku rezultatom 17:6 u meču osmine finala Evropskog prvenstva u Budimpešti.

• 07:45
    20.1.2020.

Najbolji crnogorski vaterpolisti danas protiv Turske igraju meč osmine finala na Evropskom prvenstvu u Budimpešti.

• 20:18
    19.1.2020.

Selektor ženske fudbalske seniorske reprezentacije Mirko Marić objavio je spisak igračica koje konkurišu za nastup u prijateljskoj utakmici sa Bosnom i Hercegovinom.

• 18:27
    18.1.2020.

Najbolji crnogorski vaterpolisti savladali su Njemačku sa ubjedljivih 10:3 u posljednjoj utakmici grupne faze na Evropskom prvenstvu u Mađarskoj.