Autor: onogost.me
09:00
9.9.2020.

Boljević: Pobijedili smo zbog Mijatovića i zajedništva

Aleksandar Boljević odigrao je 71 minut u pobjedi Crne Gore nad Luksemburgom (1:0) u drugom kolu Lige nacija.

"Bilo je teško, fizički smo imali dosta problema. Većina naših igrača nije ni počela sezonu u svojim klubovima. Izdržali smo da ne primimo gol u periodu dominacije Luksemburga, na kraju smo uz dozu sreće stigli do tri važna boda. Mijatović nas je spasio kad je bilo najteže, pobijedili smo na zajedništvo i veliku borbu", kazao je ofanzivac Standarda.

• 14:51
    21.10.2020.

Omladinska futsal reprezentacija Crne Gore poražena je od odgovarajuće selekcije Srbije sa 4:1 u prvom od dva prijateljska duela ovih ekipa.

• 13:31
    16.10.2020.

Put od nade do razočaranja prošla je mlada reprezentacija Crne Gore u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

• 08:04
    14.10.2020.

Sve što je rezultatski dobro urađeno tokom 270 minuta, okrenulo se za 90 - Crna Gora više ne zavisi samo od sebe kad je u pitanju plasman u B diviziju Lige nacija.

• 22:38
    13.10.2020.

Crna Gora izgubila je večeras od Luksemburga, na stadionu pod Goricom, u 4. kolu C grupe Lige nacija, rezultatom 1:2. Gosti su se tako revanširali "sokolima" za poraz u drugom kolu, kada su naši reprezentativci došli do pobjede u gostima u samom finišu meča.