Autor: onogost.me
12:18
20.9.2021.

Za nikšićke cicibane sedam medalja

Na državnom prvenstvu Crne Gore za cicibane/ke održanom u Baru, u konkurenciji 150 takmičara iz 11 atletskih klubova, članovi AK Nikšić osvojili su sedam medalja.

Odličja za nikšićki klub su osvojili:

Vanja Guzina, zlato na 600 m.

Đorđe Žižić, dvije bronzane medalje na 60 m i skok u dalj.

Milica Backović, bronzanu u bacanju diska i srebrenu u bacanju koplja.

Lakić Nenezić, bronzu na 600 m.

Pavle Jauković, srebro na 600 m.

Na šampionatu su učestvovali atletičari iz Mornara, Lima, Sanje, Oriona, Tare, Lovćena, Budućnosti, Rudari, Podgoričkog maratona, Dionisa i Nikšića.

• 07:44
    16.10.2021.

Član Karate kluba Onogošt, Nikola Malović okitio se bronzanom medaljom u seniorskoj konkurenciji na Balkanskom šampionatu u Poreču. Njegov klupska koleginica, dvanaestogodišnja Sofija Vučković takođe zauzela treće mjesto na pobjedničkom podijumu.

• 13:07
    14.10.2021.

Reprezentacija Crne Gore u golbalu učestvovaće od petka do nedjelje na turniru Espo Grand Pri u Finskoj, saopšteno je iz Paraolimpjskog komiteta Crne Gore (POKCG).

• 08:06
    12.10.2021.

Na prvom Memorijalnom turniru „Miloš Ostojić” u Sarajevu, koji je okupio 937 takmičara iz devet zemalja i 57 klubova, takmičari Džudo kluba Akademik osvojili su 26 medalja od čega sedam zlatnih, deset srebrnih i devet bronzanih. Takmičari Džudo kluba Trebjesa osvojili su tri medalje.

• 08:20
    11.10.2021.

Na turniru "Kolašinski pobjednik", koji je okupio 403 takmičara, karatisti KK Fokus i KK Šampion iz Nikšića osvojili su ukupno 18 medalja.