20:28
20.12.2021.

Vukovićeva sportistkinja godinu u izboru COK-a

Atletičarka Marija Vuković najbolja je sportistkinja Crne Gore u izboru Crnogorskog olimpijskog komiteta.

Vukovićeva je na Olimpijskim igrama u Tokiju u disciplini skok uvis, skokom od 196cm osvojila deveto mjesto u finalu. Takođe, u ovoj godini osvojila je zlato na Balkanskom šampionatu u dvorani i na otvorenom, kao i na prvenstvu Malih zemalja.

• 09:22
    23.5.2022.

Na međunarodnom džudo turniru "Trofej Zvornika" koji je okupio oko 800 takmičara, iz više od 60 klubova, takmičari Straševine osvojili su tri medalje, jednu zlatnu i dvije srebrne.

• 08:03
    23.5.2022.

Na takmičenju “Kup Ivanova korita” veterani iz Nikšića osvojili su treće mjesto i time uspjeli da osiguraju borbu za prvo mjesto na predstojećim takmičenjima.

• 14:44
    18.5.2022.

Na Prvenstvu Crne Gore za poletarce, pionire i nade koje je u subotu održano u Nikšiću, KK Onogošt osvojio je pet medalja.

• 08:14
    18.5.2022.

Na karate prvenstvu Crne Gore za poletarce, pionire i nade koje je održano proteklog vikenda u Nikšiću, Karate klub "Šampion" okitio se sa sedam medalja.