Tuzla: KK Fokus do pet medalja

149745258_221654372935440_6216111333294536178_n
  • 14.02.2021. u 08:35

Karatistima Fokusa na međunarodnom karate turniru "BiH Valentinovo“ 2021. u Tuzli pripalo je pet medalja u šest kategorija.

Lazar Potpara u konkurenciji kadeta osvojio je prvo mjesto, dok se konkurenciji juniora okitio srebrnim odličjem.

Jedan od boljih plasmana na ovom takmičenju ostvarila je Magdalena Potpara osvojivši zlatnu medalje u konkurenciji mlađih seniorki.

Matija Bojić u konkurenciji mlađih seniora osvojio je srebrnu medalju, dok se konkurenciji juniora okitio bronzanom.

Učešće na takmičenju uzelo je 917 učesnika iz deset zemalja.

„Čestitke svim osvajačima medalja kao i organizatoru koji je uspio da u izuzetno složenoj epijemiološkoj situaciji organizuje turnir od skoro 1.000 učesnika. Posebna zahvalnost vlasniku firme D.O.O. “PŽ LUCKY” Nikšić poznatom humanisti Žarku Potpari koji je sponzorisao cjelokupne troškove našim takmičarima“, zahvalili su iz kluba.