Autor: onogost.me
08:27
27.9.2021.

Sjajan nastup crnogorskih džiu-džicu reprezentativaca na EP u Njemačkoj

Džiu-džicu reprezenatcija Crne Gore je na Evropskom prvenstvu za kadete i juniore u njemačkom Maintalu osvojila pet medalja, zlato i po dva srebra i bronze.

Najsjajnije odličje pripalo je kadetskommiks šou, Andrej Kaljević - Ljubica Nikčević, dok su rebrne medalje u borbama osvojili su Krsto Radulović (- 69 kg) i Anđela Vukčević u teškoj kategoriji.

Aleksa Radulović (-69) i Mladen Bojanović (-85) su stigli do bronzanih medalja. Na Evropskom prvenstvu nastupali su i reprezentativci Savo Jaredić (- 69) i Luka Trninić (- 66).

• 12:50
    28.11.2021.

Na prvom Međunarodnom memorijalnom džudo turniru “Goran Samardžija” koji je juče održan u Sarajevu, a koji je okupio 487 takmičara iz 36 klubova i četiri zemlje, Džudo klub Akademik ukupno je osvojio 24 medalje od čega devet zlatnih, sedam srebrnih i osam bronzanih.

• 08:14
    22.11.2021.

Prvi Zimski maraton ispunio je očekivanja organizatora. Preko 50 učesnika na glavnoj trci imalo je priliku da uživa u ljepotama Lukavice. Ponosni su što su gradu donijeli nešto novo, pozitivno i što ima perspektivu da traje godinama. Pripreme za drugi Zimski maraton u punom su jeku, a ljubitelji prirode, boravka na planini i zimskih sportova imaće priliku da 19. i 20. februara naredne godine zakažu novo druženje sa Lukavicom.

• 09:54
    16.11.2021.

Karatisti nikšićkog kluba Jion osvojili su osam medalja na međunarodnom turniru "Trofej Bara 2021".

• 07:45
    15.11.2021.

Karatisti nikšićkih klubova Fokus i Šampion osvojili su 21 medalju na juče završenom međunarodnom turniru "Trofej Bara".