08:18
27.9.2021.

Osam medalja za AK "Nikšić" na mitingu u Baru

U organizaciji AK "Sanja" iz Bara juče je održan 4. Međunarodni miting u dječijoj atletic, a cicibani i cicibanke Atletskog kluba “Nikšić” imali su zapažen učinak.

Osvojili su osam medalja, dok je tri zlata u isto toliko disciplina zasluženo pripalo Đorđu Žižiću. Prva mjesta Žižić je zauzeo u disciplinama skok u dalj, 50 metara prepone i poligon spretnosti, a dobio je i priznanje kao nauspješniji takmičar u najstarijoj uzrasnoj kategoriji 2010.god.

Pored njega, medalje za AK “Nikšić” su osvojili Pavle Jauković, i to tri bronzane u skoku u dalj, 50 metara prepone i poligon spretnosti, Vanja Guzina bronzanu na poligonu spretnosti i Pavle Milović bronzana u skoku dalj.

Zapažene rezultate su postigli Lakić Nenezić i Milica Backović.

• 08:13
    25.10.2021.

Na Međunarodnom plivačkom mitingu ”Bosna PICCOLO CUP 2021“ u Sarajevu za takmičare do 12 godina, članovi PVK Nikšić osvojili su 15 medalja. Nikšićki klub sa Olimpijskog bazena “Otoka” vratio se sa četiri zlata, isto toliko srebrnih medalja i sedam bronzi.

• 15:37
    23.10.2021.

Crnogorska bokserka Bojana Gojković osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za mlade u Budvi, nako što je danas u finalnom meču kategorije do 57 kilograma, jednoglasnom odlukom sudija bila bolja od Ruskinje Aline Puškar.

• 07:53
    23.10.2021.

Na zatvorenom olimpijskom bazenu SC "Nikšić" u Nikšiću, danas od 11 sati počeće državni Kup u plivanju.

• 07:44
    16.10.2021.

Član Karate kluba Onogošt, Nikola Malović okitio se bronzanom medaljom u seniorskoj konkurenciji na Balkanskom šampionatu u Poreču. Njegov klupska koleginica, dvanaestogodišnja Sofija Vučković takođe zauzela treće mjesto na pobjedničkom podijumu.