Autor: onogost.me
17:29
10.6.2018.

Održano prvo opštinsko takmičenje u lovu na šarana

SRK "Nikšić" organizovao je ovog vikenda na Liverovićkom jezeru prvo zvanično šaransko takmičenje u našoj opštini, a nakon dvodnevnog nadmetanja prvo mjesto osvojila je ekipa Carp Team "Dnevni centar Nikšić".

Kako navode iz kluba, to je ujedno bilo prvo kolo opštinske lige, ali i  izborno takmičenje za ekipu koja će predstavljati SRK "Nikšić" na državnim takmičenjima.

"Šaranska disciplina doživjela je pravu ekspanziju u Crnoj Gori, posebno kod nas u Nikšiću, jer imamo dosta šaranskih revira", naveli su iz kluba.

Drugo mjesto osvojila je ekipa Carp team "Stari i iskusni", dok su treći bili "Gladijatori. Ukupno se prijavilo šest ekipa.

Facebook komentari

• 13:45
    23.10.2018.

Ministar sporta Nikola Janović priredio je prijem u čast boksera Bojane Gojković i Petra Liješevića, osvajača medalja na nedavno održanom Evropskom juniorskom prvenstvu u Rusiji.

• 10:02
    23.10.2018.

Na međunarodnom turniru “Grand Prix Montenegro 2018” čiji domaćin je bio Herceg Novi, karatisti Onogošta osvojili su ukupno četiri medalje.

• 08:18
    22.10.2018.

Na turniru “Grand Prix Montenegro 2018” održanom proteklog vikenda u Herceg Novom, karatisti Fokusa napravili su zavidan uspjeh osvojivši ukupno 14 medalja.

• 13:01
    21.10.2018.

Cetinjski džudo klub Crnogorac osvojio je prvo mjesto u generalnom plasmanu desetog međunarodnog turnira Trofej Nikšića.