Autor: onogost.me
11:07
19.4.2021.

Maloviću zlato, Smoloviću i Potpari srebro sa šampionata Crne Gore

Na nedavno završenom državnom prvenstvu Crne Gore za seniore u karateu takmičari iz Nikšića osvojili su tri medalje.

Najsjajnije, zlatno odličje, osvojio je senior KK Onogošt Nikola Malović u kategoriji -84 kg.

Njegov klupski drug Predrag Smolović zaslužio je srebro u kategoriji +84 kg. Magdalena Potpara, takmičarka KK Fokus se takođe okitila srebrom u kategoriji +68 kg.

• 22:05
    13.5.2021.

Komemoracija povodom smrti Miodraga Skala Gvozdenovića, proslavljenog odbojkaškog reprezentativca, osvajača prve medalje odbojkaša na Evropskim prvenstvima, koji je preminuo u u 77. godini, održana je danas u Subotici.

• 07:56
    13.5.2021.

Ekipa Montenegrini za koju nastupaju Nikšićani Milinko Malović i Filip Mijušković plasirala se u polufinale sportskog kviza "Zicer", koji se emituje na Radio-televiziji Crne Gore.

• 15:39
    9.5.2021.

Vardarska ulica predstavlja sam centar grada Nikšića. Uska uličica u kojoj je smješteno par manjih kafana i poneka zanatska radnja i danas odiše duhom starog Nikšića. Često, kasno uveče, kada prolazite trotoarom i izlazite naprijed ka Karađorđevoj, osjećate duh nekih prošlih vremena i kroz glavu vam prolazi ono što je Vito Nikolić nekada, u svom pjesničkom zanosu, slikao riječima, dočaravajući život gradskih boema.

• 12:00
    9.5.2021.

Na IX međunarodnom džudo kupu „Berkovići 2021” koji je okupio preko 500 takmičara iz 39 klubova i 3 zemlje, takmičari džudo kluba Akademik ukupno su osvojili 30 medalja od čega 12 zlatnih, 7 srebrnih i 11 bronzanih.