Autor: Branko Čupić
08:27
20.2.2019.

Makedonija: Skijašima iz Nikšića dvije medalje

Na međunarodnom alpskom kupu u veleslalomu, koji je održan u nedjelju na skijalištu Popova Šapka u Makedoniji, dvoje naših mladih sugrađana okitilo se medaljama.

Na takmičenju na kom se okupilo 154 takmičara iz Makedonije i regiona, Dunja Kovačević, takmičarka PSK “Javorak” osvoila je zlatnu medalju u kategoriji mlađih cicibanki, a njen sugrađanin Stefan Nikčević, koji nastupa za Ski klub “Durmitor”, osvojio je drugo mjesto u kategoriji djeca 1.

• 11:27
    18.5.2019.

Da je uz veliki rad i strast prema poslu sve moguće, dokazala je Marijana Goranović. Atletičarka iz Nikšića je u tradicionalnom izboru Paraolimpijskog komiteta Crne Gore izabrana za najboljeg sportistu u 2018. godini. Ova uspješna mlada sportistkinja kaže da je invaliditet nikada nije sprječavao da ostvari ono što želi, a jedna je od onih osoba koje vraćaju vjeru u ljude.

• 08:23
    18.5.2019.

Vikend pred nama u Nikšiću biće u znaku fudbala i malog fudbala.

• 10:13
    6.5.2019.

Crnogorska džudo reprezentativka Ivana Nikolić osvojila je bronzanu, dok su Marko Gušić i Mirjana Milić završili kao petoplasirani drugog takmičarskog dana Evropskog kupa za seniore u Sarajevu.