Herceg Novi: Karatistima Onogošta četiri medalje

44546799_711361932574519_4144831173660508160_n
  • 23.10.2018. u 07:53

Na međunarodnom turniru “Grand Prix Montenegro 2018” čiji domaćin je bio Herceg Novi, karatisti Onogošta osvojili su ukupno četiri medalje.

Oni su na takmičenju na kojem se našlo preko 750 karatista iz 69 klubova osvojili dva zlatna, jedno srebrno i jedno bronzano odličje.

Prva mjesta i najsjajnije medalje osvojili su Smolović Predrag i Grubač Nađa, srebro je uzeo Božić Kristijan, dok je bronza pripala Škiljević Daliboru.

Golbal klub Nikšić sa maksimalnim učinkom, kao prvoplasirani u B grupi, izborio je plasman u finale kvalifikacionog turnira u Berlinu i nastup na finalnom turniru Lige šampiona.