Autor: onogost.me
15:37
23.10.2021.

Gojkovićeva dominantno do titule prvakinje Evrope

Crnogorska bokserka Bojana Gojković osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za mlade u Budvi, nako što je danas u finalnom meču kategorije do 57 kilograma, jednoglasnom odlukom sudija bila bolja od Ruskinje Aline Puškar.

Gojkovićeva je na ovaj način potvrdila dominaciju, osvojivši četvrtu uzastopnu titula prvaka Evrope.

U 17 časova zakazan je duel za zlatnu medalju u kategoriji do 71 kilogram, a rukavice će ukrstiti Đorđe Smolović i Rus Danil Prokudin.

Bronzane medalje ranije su na prvenstvu Starog kontinenta osvojili Damjan Liješević (do 67) i Đorđije Lainović (do 92).

• 12:50
    28.11.2021.

Na prvom Međunarodnom memorijalnom džudo turniru “Goran Samardžija” koji je juče održan u Sarajevu, a koji je okupio 487 takmičara iz 36 klubova i četiri zemlje, Džudo klub Akademik ukupno je osvojio 24 medalje od čega devet zlatnih, sedam srebrnih i osam bronzanih.

• 08:14
    22.11.2021.

Prvi Zimski maraton ispunio je očekivanja organizatora. Preko 50 učesnika na glavnoj trci imalo je priliku da uživa u ljepotama Lukavice. Ponosni su što su gradu donijeli nešto novo, pozitivno i što ima perspektivu da traje godinama. Pripreme za drugi Zimski maraton u punom su jeku, a ljubitelji prirode, boravka na planini i zimskih sportova imaće priliku da 19. i 20. februara naredne godine zakažu novo druženje sa Lukavicom.

• 09:54
    16.11.2021.

Karatisti nikšićkog kluba Jion osvojili su osam medalja na međunarodnom turniru "Trofej Bara 2021".

• 07:45
    15.11.2021.

Karatisti nikšićkih klubova Fokus i Šampion osvojili su 21 medalju na juče završenom međunarodnom turniru "Trofej Bara".