Autor: onogost.me
14:24
6.9.2020.

Državno prvenstvo: Četiri zlatne medalje za Slađanu Perunović

Naša najbolja atletičarka Slađana Perunović na državnom prvenstvu za seniore u Baru osvojila je četiri zlatne medalje.

Perunović je prvog dana 66. pojedinačnog i 53. ekipnog prvenstva Crne Gore za seniore osvojila dvije zlatne medalje na 1.500 i na 5.000 metara. Drugog dana prvenstva je trijumfovala u trkama na 800 i 3.000 metara.

"Više sam nego zadovoljna ostvarenim učinkom, sa četiri zlatne medalje, završavam državno prvenstvo... Slijede nove trke i novi izazovi". navela je Perunović.

• 07:58
    27.10.2020.

Nakon sedam mjeseci bez takmičarskih aktivnosti, najuspešniji takmičar Karate kluba Fokus, Lazar Potpara, na međunarodnom turniru “Trofej Bijeljine” osvojio je tri medalje.

• 12:29
    25.10.2020.

Slađana Perunović dominira u krosu. Članica AK Nikšić juče je na 62. prvenstvu Crne Gore u krosu 14. put uzastopno slavila i postala šampionka države u krosu.