Glasanje za najboljeg sportistu 2021. godine u izboru Crnogorskog olimpijskog komiteta je i zvanično počelo.

Glasanje traje do ponedjeljka, 20. decembra u 12 časova.

Na osnovu predloga koje su na adresu COK-a uputili nacionalni sportski savezi, kandidati za sportistu godine su Vojin Ćaćić (odbojka), Jelena Maksimović (karate), Jovanka Radičević (rukomet), Jovica Marković (streljaštvo), Marija Vuković (atletika), Miroslav Vujović (kik-boks) i Stefan Vukotić (džiu-džicu).

• 09:22
    23.5.2022.

Na međunarodnom džudo turniru "Trofej Zvornika" koji je okupio oko 800 takmičara, iz više od 60 klubova, takmičari Straševine osvojili su tri medalje, jednu zlatnu i dvije srebrne.

• 08:03
    23.5.2022.

Na takmičenju “Kup Ivanova korita” veterani iz Nikšića osvojili su treće mjesto i time uspjeli da osiguraju borbu za prvo mjesto na predstojećim takmičenjima.

• 14:44
    18.5.2022.

Na Prvenstvu Crne Gore za poletarce, pionire i nade koje je u subotu održano u Nikšiću, KK Onogošt osvojio je pet medalja.

• 08:14
    18.5.2022.

Na karate prvenstvu Crne Gore za poletarce, pionire i nade koje je održano proteklog vikenda u Nikšiću, Karate klub "Šampion" okitio se sa sedam medalja.