Cetinje: 16 medalja za džudiste Trebjese

01
  • 07.11.2021. u 13:16

Na Međunarodnom dzudo turniru "13. novembar" koji je održan juče na Cetinju, takmičari Džudo kluba "Trebjesa" osvojili su 16 medalja – pet zlatnih, tri srebrne i osam bronzanih.

Prva mjesta osvojili su: Milatović Anamarija, Pindović Katarina, Janjušević Matija, Kerelaj Medina i Sejda Mirsada.

Srebrne medalje osvojili su: Sejda Djusa, Kerelaj Kadir, Pindović Katarina (u dvije uzrasne kategorije), dok su treća mjesta osvojili: Butorović Miloš, Nenezić Vanja, Zmajević Nikola, Cabarkapa Rajko, Nikolić Vladimir, Kerelaj Almir, Isufaj Medo i Itaj Muhamed.

“Na ovom turniru izvanredno je radio i bio najbolji među najboljima Janjušević Matija koji je sve četiri borbe pobijedio iponima”, navode iz nikšićkog kluba.

Na turniru je učestvovalo 36 klubova iz zemlje i regiona, sa oko 430 takmičara.