Autor: Branko Čupić
08:15
15.4.2019.

Čačak: Dvije medalje karatistima Onogošta

Karatisti Onogošta Dijana Miljanić i Predrag Smolović su kao članovi reprezentacije Crne Gore nastupali na 48. Zlatnom pojasu Čačka gdje su u konkurenciji preko 1.200 takmičara iz 24 države osvojili dvije medalje.

Bronzana medalja u kategoriji do 61 kilogram pripala je Dijani Miljanić, dok  se takođe bronzom okitio Predrag Smolović u kategoriji preko 84 kilograma.

"U izuzetnoj konkurenciji naši takmičari su pokazala dobru formu pred seniorsko Balkansko prvenstvo krajem ovoga mjeseca na kojem će pored njih dvoje nastupati i Nikola Malović. Čestitamo osvajačima medalja na odličnom nastupu i želimo im puno sreće i uspjeha na predstojećem Balkanskom prvenstvu", istakli su iz KK Onogošt.

• 11:27
    18.5.2019.

Da je uz veliki rad i strast prema poslu sve moguće, dokazala je Marijana Goranović. Atletičarka iz Nikšića je u tradicionalnom izboru Paraolimpijskog komiteta Crne Gore izabrana za najboljeg sportistu u 2018. godini. Ova uspješna mlada sportistkinja kaže da je invaliditet nikada nije sprječavao da ostvari ono što želi, a jedna je od onih osoba koje vraćaju vjeru u ljude.

• 08:23
    18.5.2019.

Vikend pred nama u Nikšiću biće u znaku fudbala i malog fudbala.

• 10:13
    6.5.2019.

Crnogorska džudo reprezentativka Ivana Nikolić osvojila je bronzanu, dok su Marko Gušić i Mirjana Milić završili kao petoplasirani drugog takmičarskog dana Evropskog kupa za seniore u Sarajevu.