You are here

Ostali sportovi
15:12
20.2.2020.

Višemjesečni sudski spor bivšeg Džudo saveza protiv Ministarstva sporta i mladih, okončan je konačnom presudom Upravnog suda da je Ministarstvo radilo zakonito prilikom preregistracije sportskih saveza.

• 08:15
    20.2.2020.

Na svečanoj sjednici, koja je juče održana u Podgorici, Biciklistički savez uručio je priznanja najboljima u 2019. godini, a među nagrađenima su se našli i biciklisti iz Nikšića. Ovom prilikom uručene su i stipendije za 2020. godinu.

• 13:27
    17.2.2020.

Predsjednik opštine Nikšić Veselin Grbović danas je organizovao svečani prijem za karatistu Predraga Smolovića, koji je osvojio srebrnu medalju na prvenstvu Evrope za kadete, juniore i mlađe seniore u Budimpešti.

• 12:40
    17.2.2020.

Na 10. Memorijalnom turniru “Miloš Mrdić”, koji je u subotu održan u Trebinju i koji je okupio preko 300 takmičara iz 52 kluba i devet zemalja, takmičari Džudo kluba Akademik ukupno su osvojili 27 medalja od čega devet zlatnih, osam srebrnih i deset bronzanih.

• 09:17
    17.2.2020.

Na prvenstvu države za seniore i seniorke, koje je u nedjelju održano u Podgorici, džudisti Akademika su osvojili ukupno 14 medalja.

• 08:19
    17.2.2020.

Na međunarodnom džudo turniru koji je u organizaciji DžK Leotar održan u Trebinju, takmičari Trebjese su osvojili ukupno šest medalja.

• 07:58
    17.2.2020.

Na prvenstvu države za džudiste, koje je održano u Podgorici, takmičari Trebjese su se okitili sa sedam medalja i to sa jednom zlatnom, dvije srebrene i četiri bronzane, dok je ekipa Straševine osvojila tri medalje i to jednu zlatnu i dvije bronzane.