You are here

Ostali sportovi
10:02
23.10.2018.

Na međunarodnom turniru “Grand Prix Montenegro 2018” čiji domaćin je bio Herceg Novi, karatisti Onogošta osvojili su ukupno četiri medalje.

• 08:18
    22.10.2018.

Na turniru “Grand Prix Montenegro 2018” održanom proteklog vikenda u Herceg Novom, karatisti Fokusa napravili su zavidan uspjeh osvojivši ukupno 14 medalja.

• 13:01
    21.10.2018.

Cetinjski džudo klub Crnogorac osvojio je prvo mjesto u generalnom plasmanu desetog međunarodnog turnira Trofej Nikšića.

• 08:06
    20.10.2018.

Pored prvenstvenih mečeva u fudbalu, rukometu i futsalu, naši sugrađani će imati priliku da ovog vikenda pogledaju uživo i jedan meč prve lige odbojkaša u kojoj se igraju dueli 1. kola.

• 16:48
    15.10.2018.

Na 11. sportskim susretima djece sa smetnjama u razvoju Crne Gore - Specijalnoj olimpijadi, koja se prethodnih dana održala u Herceg Novom, sportisti SRD Specijalne olimpijade Nikšić ostvarili su zapažene rezultate.

• 09:39
    15.10.2018.

Na devetom interkontinentalnom turniru “Borsa open” koji je proteklog vikenda održan u Mostaru, takmičari Džudo kluba Akademik osvojili su 16 medalja.

• 16:06
    14.10.2018.

Na turniru "Kolašinski pobjednik", karatisti Onogošta i Fokusa napravili su odličan rezultat osvojivši ukupno 25 medalja.