Gradski derbi obilježili preokreti: Sutjeska u polufinalu Kupa

Još jednom je gradski derbi obilježila neizvjesna i maratonska borba u kojoj su se bolje snašli odbojkaši Sutjeske, koji su ekipu Volej stara savladali rezultatom 3:2 u setovima.

Prvi set je protekao u potpunoj dominaciji odbojkaša Sutjeske koji su taj dio igre riješili rezultatom 25:17, da bi u drugom setu bila potpuno obrnuta situacija, koju su izabranici Vladimira Đokića istim rezultatom riješili u svoju korist. To kao da je dalo krila odbojkašima Volej stara koji su se u trećem setu nakon velike borbe bolje snašli i slavili sa tri poena razlike.

To je, međutim, bilo sve od Đokićevog tima, jer je ekipa koja je bila formalni domaćin u ovoj utakmici lako slavila u naredna dva seta, rezultatom 25:11 i 15:8 i tako potpuno zasluženo izborila plasman u polufinale Kupa Crne Gore.

Facebook komentari

• 11:47
    22.10.2018.

Oba nikšićka predstavnika u Prvoj odbojkaškoj ligi Crne Gore poražena su maksimalnim rezultatom u utakmicama 1. kola koje su odigrane prethodnog vikenda.

• 09:14
    20.10.2018.

Utakmicom Budućnost Capital Plaza – Volej Star danas će startovati nova sezona u Prvoj muškoj ligi odbojkaša.

• 11:18
    17.10.2018.

Marko Bojić će drugi put u karijeri igrati u Rumuniji - jedan od najboljih crnogorskih odbojkaša je potpisao ugovor sa rumunskom Arkadom iz Galaca, u kojem će zamijeniti povrijeđenog Brazilca Tijaga Gatibanija.

• 10:05
    3.7.2018.

Odbojkaški savez Crne Gore u sklopu projekta “Raširimo mrežu” (“Еxpand the Net”), koji je podržan od strane Svjetske odbojkaške federacije FIVB i Evropske odbojkaške federacije CEV, organizovaće turnire u odbojci na pijesku u Nikšiću i Herceg Novom, koji će ujedno biti i Otvoreno prvenstvo Crne Gore u odbojci na pijesku.