Autor: onogost.me
20:38
14.9.2018.

Sutjeska u finalu memorijala “Marijofil Džidić”

Košarkaši Sutjeske savladali su večeras u prvom polufinalnom susretu memorijalnog turnira „Marijofil Džidić“ ekipu Rogoške rezultatom 74:56.

Tako je ekipa Zorana Glomazića na turniru čiji domaćin je Mostar startovala ubjedljivom pobjedom, pa će sjutra igrati u finalu sa pobjednikom duela Zrinjski – Split.

Najefikasniji u ekipi Sutjeske bio je Radosav Spasojević sa 21 postignutim poenom, 12 je upisao kapiten Nikola Pavlićević, dok je 10 zabilježio Stefan Vuković.

Najbolji u ekipi Rogoške bio je Stefan Mijović sa 15 poena.

• 13:26
    18.2.2019.

U prošloj godini u Nikšiću je sa radom počela još jedna škola košarke. Naš sugrađanin Vasilije Baletić, koji vodi školu košarke “Trebjesa“, nastavio je porodičnu tradiciju. Njegov otac Miodrag Baletić poznati je košarkaški trener koji trenutno radi u Albaniji, a koji je pored mnogih ekipa u državi i regionu, bio i selektor Crne Gore. Predvodio je i juniorske, olimpijske i B selekcije SR Jugoslavije, a bio je i u više navrata član stručnog štaba A reprezentacije.

• 16:17
    17.2.2019.

Košarkaši Sutjeske nijesu uspjeli da naprave čudo kao 2013. godine kada su na finalnom turniru Kupa u Tivtu pobijedili Budućnost i osvojili Kup.

• 11:32
    17.2.2019.

Nagradu za najboljeg strijelca finalnog turnira Kupa Crne Gore u košarci dobio je organizator igre Sutjeske Nikola Pavlićević.

• 20:37
    16.2.2019.

Košarkaši Sutjeske poraženi su večeras u finalu Kupa Crne Gore od ekipe Budućnosti rezultatom 85:71, što je podgoričkom klubu donijelo trofej u ovom takmičenju po 12. put.