Sutjeska rutinski sa KK Jedinstvom

kk_sutjeska_15
KK Sutjeska media
  • 24.02.2021. u 19:56
Košarkaši Sutjeske savladali su Jedinstvo 89:72 u zaostaloj utakmicu osmog kola domaćeg šampionata.

Nakon pauze i nekoliko nanizanih poraza u prvenstvu izabranici Velimira Gašića su potvrdili ulogu favorita u meču protiv bjelopoljske ekipe. Sutjeska je meč prelomila u drugoj četvrtini, kada je gostima dozvolila da postignu svega deset poena, dok su sa druge strane, otišli na dvocifrenu prednost. U kasnijem toku meča, u drugom poluvremenu, nikšićki tim je rutinski održavao vođstvo. Najraspoloženiji za igru u domaćoj ekipi bio je Radosav Spasojević, koji je postigao 20 poena, a pratili su ga Milošević sa 13, te Drašković koji je ubacio 11 poena. Na drugoj strani najefikasniji je bio Glogovac sa 22 ubačena poena.