20:06
3.4.2021.

Sutjeska razbila Zetu

Košarkaši Sutjeske upisali su trijumf protiv Zete u Nikšiću, u danas odigranom duelu domaćeg šampionata.

Ubjedljiv trijumf u okviru 16. kola i konačan rezultat 108:65 doveo je Nikšićane na treće mjesto na tabeli. Meč u SC “Nikšić” odlučen je praktično u prvoj četvrtini, kada su izabranici trenera Velimira Gašića napravili 13 poena razlike. Prednost je rasla iz minuta u minut, a nikšićki sastav je svaku četvrtinu riješio u svoju korist. Na kraju susreta čak pet igrača je imalo dvocifren učinak, po 15 poena su postigli Drašković, Spasojević i Pelko, dok su po 14 ubacili Milošević i Bošković.

• 07:57
    16.5.2021.

Košarkaši Sutjeske danas će u SC “Nikšić” igrati protiv Studentskog centra odlučujuću prvenstvenu utakmicu za plasman u ABA 2 ligu naredne sezone. Ukoliko trijumfuju, plasman u regionalno takmičenje će nikšićkom sastavu biti zagarantovan, dok se u slučaju poraza gasi svaka nada za nadmetanje sa ekipama iz bivše Jugoslavije.

• 23:02
    13.5.2021.

Košarkaši Sutjeske savladali su u danas odigranom prvenstvenom meču ekipu Teoda u gostima 75:95.

• 21:13
    8.5.2021.

Košarkaši Sutjeske upisali su trijumf protiv Jedinstva u gostima 83:90.

• 22:14
    5.5.2021.

U okviru 20. kola domaćeg šampionata crnogorskog prvenstva košarkaši Sutjeske savladali su Primorje rezultatom 94:71.