Autor: onogost.me
09:33
1.4.2021.

Poraz Valensije od Olimpijakosa, Dubljević nezapažen

Košarkaši Valensije poraženi su na svom parketu od Olimpijakosa 88:79 i ispustili su važne bodove u borbi za plasman u plej of Evrolige, a samim tim i mjesto u elitnom takmičenju sljedeće sezone.

Loše je ekipa Bojana Dubljevića odigrala tri četvrtine, a pred kraj pretposljednjeg perioda imala je zaostatak od čak 33 poena.

Međutim, u posljednjih 10 minuta kao da su se Atinjani opustili i malo je nedostajalo da se uđe u neizvjesnu završnicu.

Serijom pogodaka Valensija je topila zaostatak, da bi Vanja Marinković poslije dvije uzastopne trojke promašio i treću da smanji na minus pet u posljednjem minutu.

Nakon ovog poraza Valensija ima učinak 17-15, odnosno pobjedu manje od ekipa u zoni plej ofa dva kola prije kraja sezone.

Naš as ubacio je samo dva poena sa linije slobodnih bacanja, uz tri skoka i asistenciju.

Najefikasniji u ekipi Valensije bili su Prepelič sa 12 i San Emeterio sa poenom manje.

Kod gostiju, 19 poena Vezenkova, 18 je dodao Printezis.

• 23:02
    13.5.2021.

Košarkaši Sutjeske savladali su u danas odigranom prvenstvenom meču ekipu Teoda u gostima 75:95.

• 21:13
    8.5.2021.

Košarkaši Sutjeske upisali su trijumf protiv Jedinstva u gostima 83:90.

• 22:14
    5.5.2021.

U okviru 20. kola domaćeg šampionata crnogorskog prvenstva košarkaši Sutjeske savladali su Primorje rezultatom 94:71.

• 10:16
    5.5.2021.

Košarkaši Sutjeske ugostiće danas ekipu Primorja u okviru 20. kola domaćeg prvenstva.