Autor: onogost.me
21:37
17.4.2021.

KK Sutjeska ubjedljiva protiv Pljevalja

Košarkaši Sutjeske savladali su KK Pljevlja u danas odigranom duelu crnogorskog šampionata rezultatom 101:48.

Meč je riješen već nakon prve četvrtine koju su Nikšićani riješili u svoju korist sa 19 poena viška. Prednost je do kraja utakmice samo rasla, pa su šansu dobili i igrači koji su imali nešto manju minutažu u ranijim duelima. Najefikasniji igrač susreta bio je Zdravko Bošković sa 23 ubačena poena, dok su po 17 dodali Radosav Spasojević i Đorđe Milošević. U pljevaljskoj ekipi bolji od ostalih je bio Ndukasi David Vilijam sa 23 postignuta poena. Sutjeska je nakon 16 odigranih mečeva peta na tabeli sa skorom od 12 trijumfa i četiri poraza.

• 07:57
    16.5.2021.

Košarkaši Sutjeske danas će u SC “Nikšić” igrati protiv Studentskog centra odlučujuću prvenstvenu utakmicu za plasman u ABA 2 ligu naredne sezone. Ukoliko trijumfuju, plasman u regionalno takmičenje će nikšićkom sastavu biti zagarantovan, dok se u slučaju poraza gasi svaka nada za nadmetanje sa ekipama iz bivše Jugoslavije.

• 23:02
    13.5.2021.

Košarkaši Sutjeske savladali su u danas odigranom prvenstvenom meču ekipu Teoda u gostima 75:95.

• 21:13
    8.5.2021.

Košarkaši Sutjeske upisali su trijumf protiv Jedinstva u gostima 83:90.

• 22:14
    5.5.2021.

U okviru 20. kola domaćeg šampionata crnogorskog prvenstva košarkaši Sutjeske savladali su Primorje rezultatom 94:71.