Gašić: Znali smo da će domaćin učiniti sve da se na što kvalitetniji način prikaže domaćoj publici

img_10112021_000628_800_x_437_pixel
ABA 2 League / Dragana Stjepanović
  • 09.11.2021. u 23:07

U okviru trećeg kola ABA 2 lige košarkaši Sutjeske savladali su u Osijeku ekipu Vrijednosnice 80:68, te upisali drugu pobjedu u regionalnom takmičenju.

Nakon neriješenog rezultata na poluvremenu, Nikšićani su zaigrali bolje u nastavku i došli do značajnog trijumfa.

Radosav Spasojević je bio najefikasniji u slavljeničkoj ekipu, meč je završio sa 23 poena, tri skoka, četiri asistencije i indeksom 22. Vladimir Tomašević je dodao 19 poena, Miloš Koprivica 12, dok je dvocifren košgeterski učinak imao i Adi Zahiragić sa poena.

Trener Sutjeske Velimir Gašić zadivoljan je rezultatom nakon meča, ali je imao i zamjerke na pojedine segmente igre svoje ekipe.

“Znali smo da će domaćin da učini sve da se na što kvalitetniji način prikaže domaćoj publici. Ono što me najviše brine u našoj igri je veliki broj izgubljenih lopti – nijesmo imali koncentracije u bitnim sekvencama. Plus promašena slobodna bacanja. Nije bilo na zadovoljavajućem nivou, kako želim da izgleda moj tim. I u tim okolnostima smo pobijedili što je jako značajno”, poručio je Gašić.

Naredni meč u “balonu” regionalne lige u Osijeku Sutjeska će igrati u četvrtak od 21 čas protiv Heliosa.