Zeta iznenadila šampiona u Nikšiću

sut_zeta
FK Sutjeska
  • 15.09.2018. u 15:28

U duelu sedmog kola Prve Telekom fudbalske lige, Sutjeska je danas na svom stadionu poražena od ekipe Zete rezultatom 0:1.

Ekipa Nikole Rakojevića upisala je drugi poraz u novoj sezoni, nakon što nije uspjela da iskoristi terensku inicijativu protiv prvog šampiona Crne Gore, ekipe Zete, koja je na kraju to uspjela kazniti i tako odnijeti sva tri boda iz Nikšića.

Tokom prvog poluvremena fudbaleri Sutjeske imali su inicijativu i bili opasniji, ali nijesu uspjeli zatresti mrežu gola Stanislava Namasca, a najbolju šansu u ovom dijelu igre imao je Milutin Osmajić u 14. minutu igre.

U drugom poluvremenu mreže su mirovale sve do 80. minuta, kada je svoju šansu iskoristio igrač gostiju Nikola Krstović i tako donio svom timu pobjedu sa teškog gostovanja.

“Plavi” nakon sedam odigranih utakmica imaju devet bodova i nalaze se trenutno na petoj poziciji, a u narednom kolu koje se igra već u srijedu 19. septembra, gostovaće ekipi Grblja.