Autor: onogost.me
21:19
16.9.2020.

Sutjeska u nadoknadi srušila Iskru

Fudbaleri Sutjeske ostvarili su pobjedu protiv Iskre (3:2) u odgođenoj utakmici trećeg kola Telekom Prve crnogorske fudbalske lige.

Nikšićani su poveli u devetom minutu, a strijelac je bio Milivoje Raičević. Samo pet minuta kasnije rezultat je izjednačio Ognjen Obradović.

Do finiša meča nije bilo promjena, a onda su opet za kratko vrijeme viđena dva pogotka. Najprije je Božo Marković doveo Nikšićane do nove prednosti u 84. minutu, da bi tim Dragana Radojičića opet dozvolio izjednačenje - u 87 minutu kada se upisao Ivan Vuković.

Odlučujući pogodak, za drugi trijumf Sutjeske, postigao je Igor Pajović u trećem minutu sudijske nadoknade.

28.10.2020.

Fudbaleri Sutjeske nisu počeli sezonu onako kako su željeli i planirali. Eliminisani su u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope od Borca iz Banjaluke, dok u šampionatu Crne Gore trenutno zauzimaju treće mjesto.

• 17:18
    27.10.2020.

Legendarni fudbaler i trener “plavih” Miodrag-Dragan Međedović juče je preminuo u 70. godini.

• 17:51
    25.10.2020.

Selektor mlađe omladinske reprezentacije Slobodan Drašković pozvao je 23 igrača na pripreme koje će se od 26. do 30. oktobra održati u Podgorici.

• 15:43
    25.10.2020.

Fudbaleri Petrovca i Sutjeske odigrali su 1:1 u prvom meču desetog kola Telekom 1. CFL.