Autor: onogost.me
16:50
28.2.2021.

Sutjeska savladala Jezero u gostima

Nakon dva remija protiv Budućnosti i Iskre, fudbaleri Sutjeske upisali su prvu pobjedu u proljećnom dijelu prvenstva i to protiv Jezera u gostima 0:2.

Bio je to rutinski trijumf nikšićkog sastava, a povoljan rezultat najavio je rani gol Miheliča već u 12. minutu na asistenciju Ćetkovića. Konačan rezultat postavio je Osmajić, kojeg je sa golom spojio Marković u 65. minutu. Sutjeska nakon 21. odigranog meča u domaćem prvenstvu zauzims drugu poziciju na tabeli sa 35 bodova.

• 18:52
    17.4.2021.

Fudbaleri Sutjeske igrali su neriješeno u gostima protiv Iskre 0:0, u utakmici 30. kola domaćeg šampionata.

• 08:05
    17.4.2021.

Sezona crnogorskog fudbalskog šampionata polako ulazi u finiš, ostalo je još sedam kola do kraja. Ekipu Sutjeske danas, od 17 časova, očekuje utakmica protiv Iskre u Danilovgradu.

• 08:01
    16.4.2021.

Fudbalere Sutjeske nakon poraza od Budućnosti očekuje susret 30. kola domaćeg šampionata protiv Iskre u gostima. U nikšićkoj ekipi ne kriju optimizam pred susret sa Danilovgrađanima, ali znaju da ih očekuje težak susret.

• 07:45
    15.4.2021.

Titulu šampiona u Studentskoj ligi u futsalu odbranila je ekipa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje iz Nikšića koja je u finalu slavila protiv ekipe Studentskog doma iz Podgorice rezultatom 5:1.