Sutjeska remizirala u Radanovićima

74701660_434750614110396_2749319891721912320_n_0_0
Milan Šapurić
  • 05.12.2019. u 13:53

Fudbaleri Sutjeske igrali su danas u Radanovićima neriješeno 1:1 protiv Grblja u utakmici 18. kola Prve Telekom lige.

U prvom dijelu utakmice nije bilo golova, a prvi do prednosti stigli su “plavi” u 54. minutu kada je strijelac bio Božo Marković.

Domaći su ekspresno odgovorili i već nakon dva minuta igre izjednačili i postavili konačan rezultat utakmice, a strijelac je bio Boban Đorđević.

Nikšićani trenutno imaju 35 bodova, a u posljednjem prvenstvenom meču u ovoj kalendarskoj godini, Sutjeska će u gostima igrati protiv Titograda.