Sutjeska na krilima Osmajića do tri boda u Pljevljima

fk_sutjeska_2
Fk Sutjeska
  • 14.05.2021. u 19:51

U okviru 34. kola crnogorskog šampionata fudbaleri Sutjeske upisali su pobjedu u gostima protiv Rudara rezultatom 0:2.

Dvostruki strijelac i junak meča bio je krilni napadač “plavih” Milutin Osmajić, koji je pogađao u prvom i 77. minutu. Već nakon 20 sekundi igre Osmajić je na desnoj strani terena dobro primio loptu, utrčao u kazneni prostor i preciznim udarcem iz gotovo mrtvog ugla iznenadio golmana domaće ekipe za prednost. Rudar je napadao tokom većeg dijela, imao čak i jedanaesterac, ali je udarac Zečevića sa bijele tačke odbranio Ličina. Da će Sutjeska doći do nova tri boda doći bilo je jasno nakon gola Osmajića u 77. minutu. Krilni igrač je ostao sam između dvojice odbrambenih igrača domaćeg tima, da bi spretnim i majstorskim driblingom izašao sam ispred suparničkog golmana, te preciznim i jakim udarcem zapečatio trijumf nikšićkog tima.