Remi Sutjeske i Iskre

67549536_449448752272472_7083452650896752640_n_4_0
Milan Šapurić
  • 22.02.2020. u 14:53

Fudbaleri Sutjeske igrali su danas neriješeno protiv Iskre u utakmici 21. kola Prve Telekom lige, a rezultat je nakon 90 minuta bio 1:1.

Na Gradskom stadionu u Nikšiću mreže su mirovale sve do 27. minuta, kada je jedini gol u prvom poluvremenu postigao Dragan Grivić nakon volej udarca, a prethodno je centaršut uputio Branislav Janković.

Gosti iz Danilovgrada poravnali su u 60. minutu kada je postavljen i konačan rezultat, a strijelac je bio Zoran Petrović.

Sutjeska sada ima 40 bodova i ostaje na drugoj poziciji, a naredni meč igra 29. februara, kada će gostovati Rudaru u pljevljima.