Minimalan poraz omladinaca, kadeti slavili “petardom”

57568454_350822702217183_7931619949242482688_n
Arhiva
  • 08.12.2019. u 14:21

Omladinci Sutjeske poraženi su sa minimalnih 0:1 na gostovanju Dečiću u utakmici 15. kola prvenstva Crne Gore.

Jedini gol postignut je u 79. minutu, a strijelac je bio Antonino Đokić.

Omladinci nakon 15 kola imaju 30 bodova i trenutno dijele drugu i treću poziciju sa ekipom Podgorice.

Kadeti Sutjeske su u okviru 17. kola sa ubjedljivih 0:5 savladali ekipu Otranta.

Mrežu domaćina načeo je Jovan Milić već nakon šest minuta igre, koji je kasnije pogađao i u 72. i u 85. minutu, a golove za “plave” postizali su još Petar Peković u 73. i Milan Radović u 90. minutu.