Autor: onogost.me
18:18
10.3.2020.

Bajo Pivljanin ubjedljiv protiv Gorštaka

U okviru 10. kola futsal lige Crne Gore danas je u Nikšiću ekipa Bajo Pivljanin savladala Gorštak sa ubjedljivih 5:0.

Kapiten domaće ekipe Ćalasan već u 3. minutu dovodi svoj tim do prednosti.

Da je ekipa Baja Pivljanina raspolozena za igru potvrđuje nam Ćalasan i svojim drugim golom u 8. minutu.

Pred sam kraj prvog poluvremena gostujuća ekipa pravi 6 prekršaja, a nakon toga Vuković pogađa mrežu Gorštaja za visokih 3:0, kada je već postajalo jasno koja ekipa će osvojiti bodove.

U drugom poluvremenu ekipa domaćih nastavlja dominaciju i na samom startu drugog poluvremena Šušić povećava prednost na 4:0, a igrači Baja Pivljanina uspijevaju da do kraja pobjedu potvrde sa još jednim golom.

Ekipa Baja Pivljanina nakon ove pobjede ostaje na 6. poziciji.

Aleksandar Zeković

• 15:20
    8.7.2020.

Sportski program Radija Crne Gore odlučio je da Trofej Radija Crne Gore namijenjen najboljem strijelcu Telekom Prve crnogorske fudbalske lige za sezonu 2019/20, zaslužuje fudbaler "Sutjeske" Marko Ćetković.

• 14:13
    8.7.2020.

Evropska avantura, promjenljive igre u prvenstvu, prekid zbog koronavirusa, promjena na mjestu predsjednika, plasma u polufinale Kupa, početak izgradnje zapadne tribine, konačan prekid… Ovo su samo neke od stvari koje su obilježile vjerovatno najdužu i najneobičniju sezonu kraj Bistrice ikada.

• 15:50
    7.7.2020.

Članovi Izvršnog odbora Fudbalskog saveza usvojili su predlog da se prekidaju sva takmičenja.