Pobjednik trinaestog Međunarodnog turnira „Fudbal da, droga ne“ je FK Meteor iz Bijelog Polja.
26.6. 11:30
0

Kup Jadrana: Trinaest medalja za „Akademik“
Još jedan fantastičan uspjeh postigli su takmičari „Akademika“.
26.6. 10:56
0

Ekipno prvenstvo Evrope: Posle zlata na 3.000, Perunović najbrža i na 5.000 metara
Atletska reprezentacija Crne Gore nastup na Ekipnom prvenstvu Evrope – treća grupa u malteškom gradiću Marsa završila je na petom mjestu sa 243,5 bodova.
26.6. 9:38
0

Rukometna Crna Gora ne želi da izgubi još nekog od svojih igrača, pa se Rukometni savez Crne Gore (RSCG) nedavno obratio Evropskoj rukometnoj federaciji (EHF) da zabrani mijenjanje reprezentacije.

25.6. 23:15
0

Crnogorski plivači su nastup na mitingu „Montenegro open 2017” u Nikšiću završili sa ukupno osam medalja.

25.6. 13:18
0

Vaterpolisti Crne Gore savladali su Grčku 6:5 i tako “Samarcidis kup” u Atini okončali na drugoj poziciji.

25.6. 10:59
0

Vijest da će protivnik splitskog Hajduka u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope biti možda i nikšićka Sutjeska, izazvala je puno pažnje u komšiluku. Tim povodom strateg nikšićkog kluba, Nikola Rakojević, govorio je za hrvatski portal Slobodna Dalmacija. Intervju prenosimo u cjelosti.

25.6. 8:54
0

Atletska reprezentacija Crne Gore zauzima šesto mjesto nakon prvog takmičarskog dana na ekipnom prvenstvu Evrope – treća grupa na Malti.