“Ajkule” remizirale sa Hrvatskom

ajkule
Marija Vujović
  • 11.02.2017. u 07:02

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore u prvom kolu međunarodnog tunira ”Volvo kup” u Budimpešti igrala je neriješeno sa Hrvatskom 7:7.

Hrvatska je povela preko Bukića, naša reprezentacija je preokrenula golovima Popadića i Đurđića, da bi do kraja prve četvrtine Krapić pogodio za izjednačenje. U drugoj dionici po gol na obje strane, najprije Ivovića, a onda Macana za 3:3 na poluvremenu.

Vukičević je doveo Hrvate u vođstvo, izjednačio je Ivović, a golovima Bukića i Lozine večerašnji rival ajkula je otišao na plis dva. Do kraja četvrtine Ivović je smanjio na 6:5. Ukropina i Čučković su donijeli preokret a bod Hrvatskoj obezbijedio je Šetka.

U drugom kolu ”ajkule” će u subotu od 20.30 igrati sa Mađarskom.

Crna Gora – Hrvatska 7:7 (2:2, 1:1, 2:3, 1:1 )