Jovana Peković naredne sedmice na Kupu Evrope
Objavljeno: Četvrtak, Avgust 9, 2018 - 16:15
Autor:
onogost.me

Džudistkinja Akademika, Jovana Peković nastupiće na Kupu Evrope za juniore u rumunskom Klužu, koje će se održati 15 i 16. avgusta ove godine.

Foto : Privatna arhiva

Jovana će se nadmetati u kategoriji do 70 kilograma gdje ima velike šanse da osvoji medalju što bi, kako su kazali iz Akademika, imalo velikog značaja i za klub i za samu takmičarku..

“Osvajanje medalje donijelo bi veliki broj bodova na svjetskoj i evropskoj rang listi, a to bi značilo da na prvenstvu Evrope za juniore Jovana bude nosilac takmičenja i imala bi povoljno mjesto u žrijebu. U klubu najviše očekujemo od Jovane Peković i Marka Gušića na prvenstvu Evrope za juniore koje se sredinom septmbra održava u Sofiji. Uz Ligu šampiona koja se održava krajem godine, prvenstvo Evrope za juniore biće nam prioritet za 2018. godinu”, istakli su iz nikšićkog kluba.

Ukupno ocjena: 4

Facebook komentari

Petak, Avgust 17, 2018 - 08:40
Crna Gora protiv Mađarske za polufinale Svjetskog prvenstva

Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore, igrači rođeni 2000. godine i mlađi, u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva igraće protiv domaćina, selekcije Mađarske.

Petak, Avgust 17, 2018 - 08:36
Kadetkinje 17. na svijetu

Ženska kadetska reprezentacija Crne Gore takmičenje na Svjetskom prvenstvu u Poljskoj završila je na 17. mjestu.

Četvrtak, Avgust 16, 2018 - 19:46
Crnogorski fudbaleri bolji za dvije pozicije

Fudbaleri Crne Gore nalaze se na 41. mjestu rang liste Svjetske fudbalske federacije.

Četvrtak, Avgust 16, 2018 - 14:31
Rukometašice zauzele 17. mjesto u Kjelceu

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore kao 17. završila je nastup na Svjetskom prvenstvu u Poljskoj.

Četvrtak, Avgust 16, 2018 - 09:11
Poraz crnogorskih odbojkaša u Moldaviji

Muška odbojkaška reprezentacija Crne Gore poražena je na startu kvalifikacija od Moldavije rezultatom 3:2 (24:26, 19:25, 25:20, 25:19, 15:12).