You are here

Šahovski klub Nikšić organizuje memorijalni turnir u znak sjećanja na istaknutog šahovskog radnika dr Momčila Moma Sarića.
23.11. 8:11
0

Zlatna liga: Nova stranica u istoriji Akademika
Nikšićki Akademik je lani u Beogradu osvojio treće mjesto na klupskom Evropskom prvenstvu u džudou, što je istorijski rezultat. Samim tim, stekao je i pravo da se ove godine takmiči u tzv. Zlatnoj ligi.
22.11. 8:37
0

Proglašenje najboljih 22. decembra u Nikšiću
Udruženje sportskih novinara Crne Gore će i ove godine, 63. put zaredom, izabrati i proglasiti najboljeg sportistu Crne Gore u godini na izmaku.
21.11. 11:35
0

Na internacionalnom turniru “Leskovac Open 2017” nikšićki karate klub “Tigar Mićović“ nastupio je sa šest takmičara i svi su se okitili medaljama u katama pojedinačno.

20.11. 14:32
0

Na juče održanom karate turniru "Trofej Bara 2017" takmičari Karate kluba „Onogošt“ osvojili su osam medalja i to dvije zlatne, dvije srebrne i četiri bronzane.

20.11. 10:16
0

Karatisti "Fokusa" učestvovali su na IX Internacionalnom karate turniru „Trofej Bara 2017“, odakle su se u konkurenciji preko 800 takmičara vratili okićeni sa 10 medalja – tri zlatne, četiri srebrne i tri bronzane.