Poraz Volej stara na kraju ligaškog dijela

1912026_653876521315970_403433858_n_1_0_0_0_0
Miloš Zvicer
  • 13.03.2018. u 09:24

Odbojkaši Volej stara porazom su završili takmičenje u ligaškom dijelu sezone, a od nikšićke ekipe bolji je bio Bar volej, koji je slavio rezultatom 3:2 u setovima.

Barani su bili ubjedljiviji na početku meča i vrlo lako prva dva seta riješili u svoju korist sa 25:13 i 25:20. Zatim uzvraćaju udarac igrači Volej stara, koji se nakon slavlja u trećem (25:15) i četvrtom (25:22) setu u potpunosti vraćaju u igru.

Ipak, u petom, odlučujućem dijelu igre, domaća ekipa je bila uspješnija, i sa rezultatom 17:15 riješila meč u svoju korist.

Ekipa Volej stara u polufinalu plej-ofa igraće protiv aktuelnog prvaka, ekipe Jedinstvo Bemaxa, dok će Baranima rival biti Budućnost Capital Plaza.