Gradski derbi obilježili preokreti: Sutjeska u polufinalu Kupa

25497116_10155117324482727_1713963819_n
  • 18.12.2017. u 07:15

Još jednom je gradski derbi obilježila neizvjesna i maratonska borba u kojoj su se bolje snašli odbojkaši Sutjeske, koji su ekipu Volej stara savladali rezultatom 3:2 u setovima.

Prvi set je protekao u potpunoj dominaciji odbojkaša Sutjeske koji su taj dio igre riješili rezultatom 25:17, da bi u drugom setu bila potpuno obrnuta situacija, koju su izabranici Vladimira Đokića istim rezultatom riješili u svoju korist. To kao da je dalo krila odbojkašima Volej stara koji su se u trećem setu nakon velike borbe bolje snašli i slavili sa tri poena razlike.

To je, međutim, bilo sve od Đokićevog tima, jer je ekipa koja je bila formalni domaćin u ovoj utakmici lako slavila u naredna dva seta, rezultatom 25:11 i 15:8 i tako potpuno zasluženo izborila plasman u polufinale Kupa Crne Gore.