Gradski derbi obilježili preokreti: Sutjeska u polufinalu Kupa
Objavljeno: Ponedjeljak, Decembar 18, 2017 - 08:15
Autor:
onogost.me

Još jednom je gradski derbi obilježila neizvjesna i maratonska borba u kojoj su se bolje snašli odbojkaši Sutjeske, koji su ekipu Volej stara savladali rezultatom 3:2 u setovima.

Prvi set je protekao u potpunoj dominaciji odbojkaša Sutjeske koji su taj dio igre riješili rezultatom 25:17, da bi u drugom setu bila potpuno obrnuta situacija, koju su izabranici Vladimira Đokića istim rezultatom riješili u svoju korist. To kao da je dalo krila odbojkašima Volej stara koji su se u trećem setu nakon velike borbe bolje snašli i slavili sa tri poena razlike.

To je, međutim, bilo sve od Đokićevog tima, jer je ekipa koja je bila formalni domaćin u ovoj utakmici lako slavila u naredna dva seta, rezultatom 25:11 i 15:8 i tako potpuno zasluženo izborila plasman u polufinale Kupa Crne Gore.

Ukupno ocjena: 80

Facebook komentari

Utorak, Jul 3, 2018 - 10:05
Nikšić i Igalo domaćini turnira u odbojci na pijesku

Odbojkaški savez Crne Gore u sklopu projekta “Raširimo mrežu” (“Еxpand the Net”), koji je podržan od strane Svjetske odbojkaške federacije FIVB i Evropske odbojkaške federacije CEV, organizovaće turnire u odbojci na pijesku u Nikšiću i Herceg Novom, koji će ujedno biti i Otvoreno prvenstvo Crne Gore u odbojci na pijesku.

Ponedjeljak, Mart 26, 2018 - 10:23
Volej star bez šansi protiv aktuelnog šampiona

Bez iznenađenja protekao je i drugi meč polufinalne serije plej-ofa za odbojkaše, u kojem je Volej star poražen sa maksimalnih 0:3 od ekipe Jedinstva.

Nedjelja, Mart 25, 2018 - 10:11
Volej star dočekuje šampiona u drugom polufinalnom susretu plej-ofa

Odbojkaši Volej stara danas, na svom terenu, igraju drugi meč polufinalne serije plej-ofa protiv ekipe Jedinstvo Bemaxa.

Nedjelja, Mart 25, 2018 - 09:06
Budvanska rivijera slavila u Nikšiću

Odbojkašice Budvanske rivijere savladale su sinoć u gostima ekipu Nikšića rezultatom 0:3, u posljednjem meču 17. kola Prve ženske lige.

Subota, Mart 17, 2018 - 19:34
Kup CG: Sutjeska bez šanse protiv Jedinstva

Odbojkaši Sutjeske pretrpjeli su maksimalan poraz (3:0) od ekipe Jedinstva u polufinalom duelu Kupa Crne Gore od domaćina finalnog turnira, ekipe Jedinstvo Bemaxa.