Gradski derbi obilježili preokreti: Sutjeska u polufinalu Kupa
Objavljeno: Ponedjeljak, Decembar 18, 2017 - 08:15
Autor:
onogost.me

Još jednom je gradski derbi obilježila neizvjesna i maratonska borba u kojoj su se bolje snašli odbojkaši Sutjeske, koji su ekipu Volej stara savladali rezultatom 3:2 u setovima.

Prvi set je protekao u potpunoj dominaciji odbojkaša Sutjeske koji su taj dio igre riješili rezultatom 25:17, da bi u drugom setu bila potpuno obrnuta situacija, koju su izabranici Vladimira Đokića istim rezultatom riješili u svoju korist. To kao da je dalo krila odbojkašima Volej stara koji su se u trećem setu nakon velike borbe bolje snašli i slavili sa tri poena razlike.

To je, međutim, bilo sve od Đokićevog tima, jer je ekipa koja je bila formalni domaćin u ovoj utakmici lako slavila u naredna dva seta, rezultatom 25:11 i 15:8 i tako potpuno zasluženo izborila plasman u polufinale Kupa Crne Gore.

Ukupno ocjena: 12

Facebook komentari

Ponedjeljak, Februar 12, 2018 - 09:09
Barani maksimalni protiv Sutjeske

Odbojkaši Sutjeske poraženi su na svom terenu od ekipe Bar voleja sa maksimalnih 3:0 u meču 10. kola Prve lige.

Nedjelja, Februar 11, 2018 - 10:12
Sutjeska dočekuje Barane, Volej star slobodan

U okviru 10. kola Prve odbojkaške lige ekipa Sutjeske će na svom parketu dočekati ekipu Bar voleja, dok će drugi nikšićki predstavnik Volej star biti slobodan ovog vikenda.

Ponedjeljak, Februar 5, 2018 - 09:09
Prva liga odbojkaša: Maksimalni porazi nikšićkih ekipa

Kao što se i očekivalo, odbojkaši Volej stara poraženi su maksimalnim rezultatom od aktuelnog prvaka, ekipe Jedinstvo Bemaksa u utakmici 9. kola Prve lige, dok je istim rezultatom ekipa Sutjeske poražena od Budućnosti Capital Plaze.

Subota, Februar 3, 2018 - 10:00
Volej star dočekuje prvaka, Sutjeska protiv Budućnosti

Ovog vikenda nastavlja se takmičenje u Prvoj ligi za odbojkaše, a svoje mečeve igraće i oba nikšićka predstavnika, ekipe Volej stara i Sutjeske.

Srijeda, Januar 31, 2018 - 16:09