Važna pobjeda MNE tima protiv Džokera

mne
superkosarka.com
  • 17.02.2018. u 17:10

Košarkaši MNE tima savladali su Džoker rezultatom 66:51 u 13. kolu Pionirske lige Crne Gore čime su se Nikšićani znatno približili plasmanu u Super ligu.

MNE tim u ovom meču zbog povrede nije mogao da računa na prvog pleja Medojevića, a na poluvremenu su ostali i bez Mrkaića.

Džoker je vodio nakon prvih deset minuta (14:18), ali domaćin je uzvratio u drugoj četvrtini i preokrenuo na 36:29. U trećoj dionici MNE tim se potpuno odlijepio (58:39), što je bilo nedostižno za goste koji su do kraja uspjeli samo da ublaže poraz (66:51).

MNE tim: Marojević 24, Banović 7, Knežević 7, Mišović 2, Stanišić 1, Mrkaić 2, Plavšić 5, Marković 17 poena.

Džoker: Žižić 21, Mitrović 11, Ranković 4, Jauković 10, Perović 3, Armenko 2 poena.

izvor: Super Košarka