Sutjeska ubjedljivo do treće pobjede

23131109_1712179848854042_381595535_o-1024x768
superkosarka.com
  • 12.11.2017. u 07:03

Košarkaši Sutjeske nastavljaju sa pobjedama u domaćem prvenstvu. Izabranici Vladimira Todorovića slavili su u Nikšiću nad ekipom Primorja sa 95:64.

Od samog početka domaćin je u svom sjajnom i agresivnom, brzom ritmu pokazao da će  ići na osvajanje dva nova boda. Na kraju prvog perioda nije Primorje imalo tako veliki zaostatak (26:17), da bi u drugoj četvrtini Sutjeska povećavala prednost i na kraju prvog poluvremena imala dodatnih +7.

Treći period protekao je u izjednačenoj igri, ali je Sutjeska kontrolisala igru do starta poslednjeg perioda, kada je sa +15 povećala svoju prednost. Nikšićane je do trijumfa predvodio Džonson sa 18 poena, pratio ga je  sjajni Vujović sa 17 poena. Šansu za dokazivanje sinoć su u velikoj minutaži dobili Goranović i Otašević, članovi juniorske selekcije.

U timu Primorja sa 19 poena istakli su se Misinezović i Miladinović.